.

.

Коса, Четки за Жени, Девојки Byos и Деца, Директно или Кадрици Косата со Чешел за Detangling Гребло Четка, Голема На Влажна или Сува Коса, Нема Повеќе Метежот Коса Четка за Д?

Коса, Четки за Жени, Девојки Byos и Деца, Директно или Кадрици Косата со Чешел за Detangling Гребло Четка,

DEN 359.76
Износ

ФАНТАСТИЧЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА – 5 Pcs за губење на повеќе еластична ,Оваа четка врши совршено со права коса, кадрава коса, тенка коса, густа коса, оштетена коса, перики, па дури и екстензии!.УДОБНО -Криви дизајн поблиску до скалпот и совршено чувство,Заштита на скалпот и четкање е болка-слободен на двете ВЛАЖНА или СУВА коса со помалку кршење.Со масажа ефект и да се промовира циркулацијата на крвта ,на тој Начин зголемување на косата.ВИСОК КВАЛИТЕТ – Оваа четка е безболна мека пластика влакната дека планирам низ косата понежен од широк заб чешел.Шупливи дизајн за сушете косата побрзо,Применливи за сите прилики за бања и патување.ЗА СЕБЕ и ЗА ДЕТЕТО-Прочешлување на вашето дете коса ќе не направи дете disgusted повеќе,заштедете повеќе време за чешел детето коса ,ќе Ви се љубовта чешел косата премногу.UNIQU ANDELEGANT – Достапни во 3 забава бои.Модерен и елегантен.ФАНТАСТИЧЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА – 5 Pcs четки за коса повеќе еластична Оваа четка врши совршено со права коса, кадрава коса, тенка коса, густа коса, оштетена коса, перики, па дури и екстензии!УДОБНО -Криви дизајн поблиску до скалпот и совршено чувство,Заштита на скалпот и четкање е болка-слободен на двете ВЛАЖНА или СУВА коса со помалку кршење.Со масажа ефект и да се промовира циркулацијата на крвта ,на тој Начин зголемување на косата ВИСОК КВАЛИТЕТ – Оваа четка е безболна мека пластика влакната дека планирам низ косата понежен од широк заб чешел.Шупливи дизајн за сушете косата побрзо,Применливи за сите прилики за бања и патување ЗА СЕБЕ, ЗА ДЕТЕ-Прочешлување на вашето дете коса ќе не направи дете disgusted повеќе,заштедете повеќе време за чешел детето коса ,ќе Ви се љубовта чешел косата премногу UNIQU ANDELEGANT – Достапни во 3 забава бои.Модерен и елегантен.

R

Им се допаѓа и на купувачите