.

.

Светилникот Во Текот На Ноќта Коса Четка За Wet & Сува Коса Воздух Перница Чешел Detangling Четка Масажа На Скалпот Hairbrush За Сите Типови Коса - За Жени, Девојки, Мажите

Светилникот Во Текот На Ноќта Коса Четка За Wet & Сува Коса Воздух Перница Чешел Detangling Четка Масажа На

DEN 311.76
Износ

Косата Четка - Нашиот Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика, Најлон Игла И Tpr Воздух Перница.Тоа Е Еколошки И Издржливи, И Безопасни За Скалпот И Косата.Се Грижи За Вашата Коса - Светилникот Во Текот На Ноќта Влажни Може Да Се Применува Оваа Четка За Да Чешел Косата Кога Ќе Удар Вашиот Косата, Сува Вашата Коса Побрзо И Зачувај Вашето Време.Стандард Логистика Превоз Време : 7-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз Време : 5-12 Дена.Светилникот Во Текот На Ноќта Коса Четка За Сите Типови Коса, Заштита На Вашата Косата Од Оштетување, Направете Ја Вашата Коса Здрав, Посмирен И Лесно Да Се Manage Size : 8.8* 2.7 Inch Material : Abs Пластика+Најлон Игла+Tpr Воздух Cushion Feature : - Најлон Иглички И Detangler Топки Планирам Преку Било Кој Тип На Коса Чешла Од Tangles Без Напор, Без Влечење, Уникатен Конфигурација Ќе Помогне Да Се Спречи Губење На Кршење, Печат Во Сплит Завршува И Да Се Намали Frizz Лесно. - Постои Една Мала Дупка Во Airbag Перница, Која Може Да Циркулира Воздухот, Одржување На Притисокот На Воздухот Во Рамнотежа, И Донесе Повеќе Еластичноста И Подобра Масажа Искуство.И Промовира Циркулацијата На Крвта И Ослободување На Заморот.- Се Минимизира Триење, Елиминирање На Статични И Frizz, Додека Detangling Без Никаков Напор.Секојдневна Употреба Ќе Добие Поздрава, Неспокојот, Помеки И Shinier Коса.- Detangle Коса Само За Никаде.Од Салата За Статистика, Влажни/Сува Гребло Четка Е Доволно Мал За Да Ги Означите Заедно Во Чанта Или Tote Торба За Лесно Губење На Четкање И Detangling On-The-Go.Без Разлика Дали Сте Жена, Маж Или Дете, Дали Имате Сува Коса, Влажна Коса, Жеден, Оштетени, Природни, Тенки, Дебели, Кадрави, Брановидни, Директно, Кратки, Долги И Тенки Влакна, Можете Да Уживате Без Било Оштетени Или Болно Четки За Подобрување На Губење На Квалитетот.Ако Имате Било Незадоволство Или Прашања Она Со Четка Косата, Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Задоволат Вашите Потреби.Ве Молиме Запомнете Дека Ние Сме Во Право Во Предниот Дел Од Вас, Само Mail Растојание.

R

Им се допаѓа и на купувачите