.

.

Reebok Унисекс-Возрасни Aztrek Чевли

Reebok Унисекс-Возрасни Aztrek Чевли

DEN 542.64
Износ

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие патики функција синтетички велур и текстил горниот во Aztrek оригиналната colorway и материјал шминка.ЕФИКАСНА НОГА ПОДДРШКА : Овие стилски тренери функција hexalite технологија која користи уникатна хексагонална амортизирање да се обезбеди омекнат влијание.УДОБНО И ЗДРАВ ДИЗАЈН : Ова Reebok обувки со ниско-намалување на дизајнот за елегантни и софистицирани силуета и зголемена мобилност.ВИСОКА-ПЕРФОРМАНСИ на ПРИЧИНСКО ЧЕВЛИ : Дијамант-начичкана outsole шема за стабилност и влечење на сите терени; Идеален за прошетки, секојдневна облека, и athleisure.Reebok Унисекс Возрасни е Aztrek 93 Чевли се flashback на '90-тите години во ова лесни ретро тркач.Истакнување на Aztrek оригиналната colorways и материјал шминка, овој чевли води со автентичност.Hexalite технологија омекнува влијание преку уникатен хексагонална тапацир, па ќе имаме удобност покриени.За сите-теренско adventuring, можете да се потпираат на дијамант-начичкана outsole шема за да се задржи на нозе и се бара добро.

R

Им се допаѓа и на купувачите