.

.

PULDORUS Спортски Обувки за Мажи Жени Дише Лесни Мода Не се Лизга Град Работи Патики за Тренингот Патување Парк

PULDORUS Спортски Обувки за Мажи Жени Дише Лесни Мода Не се Лизга Град Работи Патики за Тренингот Патување

DEN 719.76
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Ултра-лесни материјали : PULDORUS мажите и жените спортски чевли се направени од ултра-лесни материјали, удобно и дише, така што нозете ќе не чувствуваат никаква притисок, освежувачки и не валкана нозе.Не се лизга единствена : единствена материјал на мажите бела трчање е ЕВА, на горниот дел е полиестер мрежа, и единствена со пречки е да се носат-отпорни и не гуми твоите нозе, се осигура дека ќе не е лесно да падне и да се повреди при одење и трчање.Меки и удобни : Дами патот трчање се модерни и издржливи, погоден за поврзување со сите видови на суичери, спортски панталони и неформални панталони, што сте луксузен лице.Уникатен дизајн : Ова mens чипка-up секојдневен чевли има исклучителна и убава печатени обрасци, кои се уникатни и разновиден.Не само што може да се ублажат вашиот естетски замор, исто така, поддршка на моделот прилагодување, бидете сигурни дека ќе може да има свој патики.Одличен подарок : Ова е идеален подарок за дечко, девојка, сопруг, сопруга, татко и мајка на разни празници, да им даде љубов и топлина.PULDORUS Лесни Град Трчање за Мажи/Women The единствена е направена од ултра-лесни материјали, со што се намалува вкупната тежина на чевли, и е многу погодно да се носат без burdening нозете.Со пад текстура за стабилна влечење кои се подобри отпорноста на абење и против пролизгување на перформансите на чевли.Дише табани, влага апсорпција и потење се блиску да вашата кожа, ги задржи нозете сува, направи на вашиот движење повеќе слободни.Персоналните дизајн и да се обезбеди мулти-боја опции за да се создаде вашиот сопствен моден стил, многу погодна за секојдневен носат, трчање, одење, спорт, трчање, затворен, отворено, патување, парк, фитнес.Овој пар на чевли за мажите е идеален подарок за вашите семејства.Ве молиме проверете ја големината вовед пред купување, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Им се допаѓа и на купувачите