.

.

Спирала Пораби Ткаенина за Чистење Полирање Тркала 6 инчен за Клупата Мелница со 1/2inch Арбор Дупка Полирање Тркала

Спирала Пораби Ткаенина за Чистење Полирање Тркала 6 инчен за Клупата Мелница со 1/2inch Арбор Дупка Полирање

DEN 816.00
Износ

Исклучителна шиење на спирала пораби полирање тркала, цврсто во комбинација со тешко конец, кожа центар ја зголемува цврстината.Мелење тркало диск со меки и меки рабови не оштетување на работното парче, безбеден и удобен.Премиум густа ткаенина од баферот тркала прави тркала повеќе фирма и носат-отпорни, за екстра долг живот.Оваа полски мелница алатка подлога е погодна за метал, накит, метални, нерѓосувачки челик, алуминиум, дрво, пластика, suace на керамика, стакло и часовници.На чистење полирање тркало се користи за крајно полирање на внатрешни работи, рамни и неправилни suaces.Опис : Ова чистење и полирање тркала за клупата мелница е идеален за нерѓосувачки челик, хром и други метали полирање.Одличен за чистење и полирање за дрво, метал, камен месинг, алуминиум, бронза.На 1/2 инчи арбор дупка одговара на повеќето од клупата мелница клупата buffers или клупата полирач.Карактеристики : Чистење Полирање Тркала Боја : како што е прикажано-Материјал : крпа Големина : 6 инчен-вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина brightness Package Including4 * Полирање Wheel2 * Восок.

R

Им се допаѓа и на купувачите