.

.

NEDLEDK Ски Чорапи Деца Зима и Топло, Термички Снег Чорапи, (2 Пара или 3 Пара) Скијање Аикидо уметничко Лизгање за Момчиња и Девојчиња

NEDLEDK Ски Чорапи Деца Зима и Топло, Термички Снег Чорапи, (2 Пара или 3 Пара) Скијање Аикидо уметничко Лизгање

DEN 263.76
Износ

90%Акрил/ 5%Памук/ 3%Spandex/ 2%Полиестер. 【Топло и Издржливи】2x fuzzy поставата од редовните деца топли чорапи, не само одржување на пети и шин топли кога скијањето, но, исто така, се зголемува утеха и поддршка, намалување на стресот на шин и нога .Поместена пети и пета ви помогне против од кинење освен и да се обезбеди со повеќе топлина. 【Големина Водство】 Нашата големина опфаќа неколку фази, од 3t доенче, години, малку деца на младите големите деца.Ски чорапи се идеални за деца на возраст од 3-11,S одговараат за 3-6 години, М одговараат за 7-11 години.Исто така, на неутрален срни и снегулка шема може да се користи за двете момчиња и девојчиња. 【Еластичен и Дише, ЕКСТРЕМНИ УДОБНОСТ】По научни пресметка, состав има висок афинитет за кожата, не pilling, мека и удобно, топло и дише, без мирис и лесно да се чисти. 【Апликација】 Погодни за зимски скијање, сноубординг, пешачење, уметничко лизгање, коњи, и други снег спорт, или дури и секојдневно чизми се носат поради мека ткаенина. 【Совршен Избор】 Овие ски термички чорапи се совршен избор спречи настинка, им Дозволите на вашите деца да си играат слободно во студена зима.Подготвени се добие среќен игра на ски или снег спорт со вашите деца!.Задебелена циклуси за да се задржи топло во зима.Убави модели и комбинации на бои.Убави подароци за роденден и одмор.Топлина и Дише Совршен за Ски и Ветер Спорт.Со нашата единствена топлина заклучување снег чорапи, децата нема да се плаши од посетување на сите видови на зимски активности на отворено повеќе.Кажете збогум на ладни и влажни нозе.Ние сме биле оптимизирање на нашите деца ски чорапи за да ги задржи нозете топло и дише додека скијање.Нашите деца ски чорапи се високи перформанси чорапи за родители и деца да уживаат во добра отворено на време.Не само што може нашите ски чорапи се користи за скијање, сноубординг, но исто така и за велосипедизам, уметничко лизгање и други зимски активности на отворено.Ефикасно намалување на триењето од чизми, да се даде удобен поддршка кога скијате.Дише Ткаенина. 96% Акрил / 4% Spandex. 2 Пакети од 3 Пакети.Големина S, за 3-6 години.Опремени со НЕ се ЛИЗГА ТКАЕНИНАТА што гарантира дека sock останува нагоре.Чорапи лизгање надолу во чизми е нешто од минатото!.Nedled K Нуди чувство на Топлина и Удобност за Деца.Задебелена циклуси за да се задржи топло во зима.Убави модели и комбинации на бои.Убави подароци за роденден и одмор.Ние сме биле оптимизирање на нашите деца ски чорапи за да ги задржи нозете топло и дише додека скијање.Нашите деца ски чорапи се високи перформанси чорапи за родители и деца да уживаат во добра отворено на време.Не само што може нашите ски чорапи се користи за скијање, сноубординг, но исто така и за велосипедизам, уметничко лизгање и други зимски активности на отворено.Прекрасен подарок избор за деца кои сакаат отворено спортови како скијање, создаваат, како и за оние кои сакаат да одат боси во затворен простор.Носењето на овие чорапи задржи своите нозе се далеку од студенило на подот!Ги купите овие како подароци, тие апсолутно ќе бидат среќни.

R

Им се допаѓа и на купувачите