.

.

Make Up Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки Помине

Make Up Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки Помине

DEN 115.20
Износ

За повеќе козметички производи, ве молиме да кликнете на "JTIAN" бренд.Висок-квалитет на производите, нема потреба да се грижите за квалитетот на прашањата.Погоден за секојдневна шминка.Овој производ е најдобар подарок за женски пријатели.Имаме сеопфатна врати канал, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Make Up Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки Nail Feature : Боја : multicolor Gender : Women Size : околу 15.5×6cm Hair Материјали : Најлон Hair Handle материјал : Позлата,Plastic Used со : Powder Basic шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и преносни.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Пакет Содржина : 1 PCS Шминка Четка.

R

Им се допаѓа и на купувачите