.

.

BelleViewWay Автомобил Телефон Носителот на Планината Надградба 360-Степен Ротација Универзален Автомобил Мобилен Телефон Носителот Мулти-Функција Компатибилен w/ памет

BelleViewWay Автомобил Телефон Носителот на Планината Надградба 360-Степен Ротација Универзален Автомобил Мобилен

DEN 599.76
Износ

???? 360-степен Ротација????Лесно да го вметнете вашиот паметен телефон во заградата со само една рака, на планината ротира целосно во сите правци.Совршен за навигација, дозволувајќи им на очите се да остане на патот без да гледа надолу за насоки. ????Мулти-Функција????Одборот компатибилен со повеќето паметни телефони и повеќето табла, rearview огледало и сонцето стакло на универзална автомобили. ????Висок Квалитет????Заградата и клип функција УВ-отпорни ABS пластика со нерѓосувачки челични пружини и силиконски влошки што нема да го оштети вашиот автомобил е за внатрешни работи. ????Огради за Складирање????Кога не е во употреба, на планината огради рамни и лесно се вклопува во централната конзола, ракавица кутија, или од врата на врата џеб да задржи надвор од патот, но погодно во стигне до кога ќе треба. ????Продавачот Поддршка и Гаранција????Ако не сте 100% целосно задоволни со нашиот автомобил телефон носителот на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ќе ги замени со нови една за вас или да ви даде целосна наплата веднаш.Боја : 2 Пакети 360-Степен.

R

Им се допаѓа и на купувачите