.

.

eTTgear Еколошки Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Држачот за Монтирање, Додатоци во Видиме Продавница, 40x43x27x40(MM), Златни, 2 Парчиња Возило Заградата Лулка Стојат Ме

eTTgear Еколошки Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Држачот за Монтирање, Додатоци во Видиме Продавница,

DEN 2378.40
Износ

Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Применливи Прилики : Видиме Store/Возило Инструмент-Таблата/Автомобилската Продажба Servicshop/Desktop/Возачки/Мобилен Телефон/ветробранското стакло/Потпирач Кутија/Трговски Центар/Bycicle Продавница Боја : Златна Материјал : Алуминиум Легура,Термопластични Polyurethanes Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 100(G) Должина : 40(MM) Ширина : 43(MM) Висина : 27(MM) Дијаметар : 40(MM) Диск Дијаметар : 40(MM) Пакет се Вклучени : 2 парчиња Возило Заградата Лулка Стојат Месеци Карактеристики : Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.

R

Им се допаѓа и на купувачите