.

.

Yantan 800W Tweeter Woofer Говорникот 2 Начин Crossover 2800Hz PA-280 Treble Бас Divider за 6-18Inch Професионални Фаза Говорникот

Yantan 800W Tweeter Woofer Говорникот 2 Начин Crossover 2800Hz PA-280 Treble Бас Divider за 6-18Inch Професионални

DEN 671.76
Износ

Зачестеност одговор : 2800 Hz.Модел : PA-280 JBL.Ограничување моќност : 800 W.Филтрирање карактеристики : висока и ниска фреквенција поделба.Применливи отпорност : 4-8 ohms.Yantan Примена опсег : се користи за стадиум аудио/home аудио DIY modificationcolour : Фото color Material : abs+metalsize : 190 x 128mm Package Содржина : 1 x PA-280 фреквенција divider Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите