.

.

ZHENGGUIFANG ZGF-BR Bevel Опрема 3M 20Teeth Внатрешна Дупка 15/16/17/18/19/20/22/24/25/28mm за 90 Степени Meshing Агол Брзини Завртка Дупка М5 (Дупка со Дијаметар : 18mm, Број на Заби : 20 Заби)

ZHENGGUIFANG ZGF-BR Bevel Опрема 3M 20Teeth Внатрешна Дупка 15/16/17/18/19/20/22/24/25/28mm за 90 Степени Meshing

DEN 1450.56
Износ

Производ : 2 парчиња Bevel Опрема.Материјал : 45# челик.Површината на забот третман : висока фреквенција изгасне.Meshing агол : 90 степени.белешка : Постојат грешки во прирачник за мерење,големината се за повикување само.Производ : 2 парчиња Bevel Gear Material : 45# steel Tooth површински третман : висока фреквенција quenching Meshing агол : 90 degreenote : Постојат грешки во прирачник за мерење,големината се за повикување само.

R

Им се допаѓа и на купувачите