.

.

Eastsport Преголеми Проширување со Ранец со Отстранлив EasyWash Торба, Пепел Сива/Пастелни Ombre

Eastsport Преголеми Проширување со Ранец со Отстранлив EasyWash Торба, Пепел Сива/Пастелни Ombre

DEN 947.76
Износ

6 одвоени прегради и 3 внатрешни џебови дозволи за крајна организација.Zip-околу expandability до 2.5" во прави вклучите сите ваши essentials полесно.Heat Escape поместена мрежа назад вентилација систем обезбедува вашиот грб ќе биде удобно и кул.База zip оддел со отстранлив Easy Wash торба ви овозможува да го поделите паметен начин.ДДВ $49.99; Ограничени Доживотна Гаранција; Димензии : 18" со 14" од 10.50".Eastsport Преголеми Проширување со Ранец е крајната мулти-цел ранец со 6 одвоени прегради и 3 внатрешни џебови за крајна организација.Zip-околу expandability до 2.5" прави вклучите сите ваши essentials полесно, и 15" лаптоп/таблет внатрешни работи безбедна ракав ги штити вашите уреди во движење.На база на купето со отстранлив Easy Wash торба ви овозможува да го поделите паметен начин.Sure Snap Патент Повлекува задржи вашите лични предмети безбедно и сигурно, и Heat Escape Поместена Мрежа Назад Вентилација Систем обезбедува вашиот грб ќе биде удобно и кул.На Eastsport Ограничен Живот Гаранција ви овозможува да го остатокот безбедно знаејќи што стојат зад квалитетот на нашите производи за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите