.

.

Игла Контакт Точка Поставува за Dial Индикатор Длабочина Мерач 4-48 UNF Тема месо тело 1mm Дијаметар 10мм да 50mm Должина (30мм Должина)

Игла Контакт Точка Поставува за Dial Индикатор Длабочина Мерач 4-48 UNF Тема месо тело 1mm Дијаметар 10мм да

DEN 288.00
Износ

Одговара на Dial индикатор висина мерач на длабочина мерач итн меѓусебно алатка.Погоден за љубопитство дното на каналите или дупка.Ефективна должина не е вклучуваат Тема месо тело. 4-48 UNF Тема месо тело ,1mm дијаметар на стеблото,10/20/30/40/50mm должина.Материјал : Висока Брзина Челици Пакет : Сет(5 Компјутери Должина од 10-50мм/0.3937-1.9685 во) Игла Точка Контакт Точка за dial индикатор.Големина : D1mm Д1*L10 mm(Кол 0.0394"*должина 0.3937") Д1*L20 mm(Кол 0.0394"*должина 0.7874") Д1*L30 mm(Кол 0.0394"*должина 1.1811") Д1*L40 mm(Кол 0.0394"*должина 1.5748") Д1*L50 mm(Кол 0.0394"*должина 1.9685") SUXING специјализира во мерните инструменти.

R

Им се допаѓа и на купувачите