.

.

KESOTO Прецизност Dial Тест Индикатор со Покажувачот, Метрички, 0-30мм

KESOTO Прецизност Dial Тест Индикатор со Покажувачот, Метрички, 0-30мм

DEN 407.76
Износ

и професионално направени, стабилни перформанси.Постојана насока на стрелките на часовникот покажувачот на ротација прикажува единици; Метрички читање.Корозија-отпорни, хром позлата.Анти - за употреба околу chucks.Мерка Опсег : 0-30мм; Резолуција : 0.01 mm.Опис : - Мерка Опсег : 0-30мм; Резолуција : 0.01 mm - Анти - за употреба околу chucks - Корозија-отпорни, хром позлата - Континуирано насока на стрелките на часовникот покажувачот на ротација прикажува единици; Метрички читањето и професионално направени, стабилна performance Specification : - Материјал : Бакар .итн - Мерка Опсег : 0-30мм - Резолуција : 0.01 mm - Димензии : 12 x 5.5 x 2.5 cm / 4.7 x 2.2 x 1.0 inches Package Вклучува : 1 Парче Dial Indicator Note : Метрички читање само.

R

Им се допаѓа и на купувачите