.

.

uxcell Еден Пол Switch Лабораторија по Физика Опрема за Еден Пол Единствен Фрли (SPST) Switch Зелена

uxcell Еден Пол Switch Лабораторија по Физика Опрема за Еден Пол Единствен Фрли (SPST) Switch Зелена

DEN 1584.00
Износ

Специјална опрема за DIY проекти и лабораториски експерименти.Еден пол Single-фрли (SPST) switch за правење и кршење на една електрична конекција коло.Визуелно, пол стил switch за стабилна работа, завртка тип обврзувачки пост за безбедна електрична конекција.Овие се низок напон, ниско ниво на тековната прекинувачи, за низок напон DC да моќ.Пакет Содржина : 1 x Еден Пол Switch.Употреба : Оваа опција е посебна опрема за физички експеримент.Функција : 1. Оваа опција се состои од baseboard, обврзувачки пост, пол прекинувач, пол метри, пол одмор и изолирани се справи.2. Визуелно, пол стил switch за стабилна работа, завртка тип обврзувачки пост за безбедна електрична конекција.Спецификација : Име на Производ : Еден Пол Switch Type : Еден Пол Двојно Фрли (SPST)Боја : Green Package Содржина : 1 x Еден Пол Switch.

R

Им се допаѓа и на купувачите