.

.

GBS Јаглероден Челик 5/8 Директно Жилет со Имитација на Карбонски Влакна Карирани Шема Скали

GBS Јаглероден Челик 5/8 Директно Жилет со Имитација на Карбонски Влакна Карирани Шема Скали

DEN 359.76
Износ

✅100% Задоволство Пари Назад Загарантирани! - Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се најде решение!BG. ✅Цврста конструкција за почетник да средно директно жилет ентузијаст. ✅Едно парче вага имаат едноставна елеганција и се издржливи, обезбедувајќи одлична рамнотежа на razor ' s edge. ✅СОВРШЕН ДЕНОТ на ТАТКОТО ДАР НА ТАТКО, СОПРУГ, + БРАТ - Голи Оклоп директно жилет сечилото е совршен мажите е подарок од Татко ми, Брат, Сопруг, Син, Groomsmen, или било кој друг тешко да се продавница за човек. ✅Произведени од страна на ГД исклучиво за GBS.

R

Им се допаѓа и на купувачите