.

.

Стегање Лост, M10 Машки Конец Стегање Лост со Максимална Издржливост за Машина за Конструкција за Тешки-должност Апликации(M1030)

Стегање Лост, M10 Машки Конец Стегање Лост со Максимална Издржливост за Машина за Конструкција за Тешки-должност

DEN 2179.20
Износ

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Стегање рачката е направен од високо квалитетни алуминиумски и површината е завршена со силата слој или blackening за трајност и заштита од ' рѓа. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】класичен елемент најдете употреба во машина за изградба, алатка за изработка и растителни изградба, тешки-должност апликации. 【ЦЕЛОСНО ги задоволуваат ВАШИТЕ ПОТРЕБИ】Постојат четири различни тема должина за овие M10 стегање држела од кои можете да изберете соодветна една за да ги задоволат вашите потреби. 【ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН】внатре се врати пролет автоматски се ангажира на заби, справи, тогаш може да биде фиксиран во оригинална положба. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & КОРИСТЕТЕ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може да се претвори до посакуваната позиција.Опис : На прилагодливи рачката е стегање компоненти кои нудат ratcheting функција, што е особено корисно во тесни простори.Дизајнот, исто така им овозможува полесно визуелно прилагодување кон специфични позиции, и ергономски облик прави да биде user-friendly.Тие се идеални за ситуации каде што повеќе вртежен момент е потребно отколку што може да се постигне со едноставно knob.Карактеристики : Стегање рачката е направен од високо квалитетни алуминиумски и површината е завршена со силата слој или blackening за трајност и заштита од ' рѓа.Постојат четири различни тема должина за овие M10 стегање држела од кои можете да изберете соодветна една за да ги задоволат вашите need.By притискање на фаќате за рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може да се претвори до посакуваната позиција.Внатре се врати пролет автоматски се ангажира на заби, справи, тогаш може да биде фиксиран во оригинална положба.Класичен елемент најдете употреба во машина за изградба, алатка за изработка и растителни изградба, тешки-должност апликации.Карактеристики : Материјал : Алуминиум во Завршна Површина : боени, blackening Тип : M10*25, M10*30, M10*40, M10*50(Изборен) Број : 1 Големина : Пакетот Вклучува : 1 x Стегање на Менувачот.

R

Им се допаѓа и на купувачите