.

.

Decal Моменти Xbox Серија X Конзола Контролори на Кожата Decals Налепници Заврши Винил за Xbox Серија X Конзола Goku Деца

Decal Моменти Xbox Серија X Конзола Контролори на Кожата Decals Налепници Заврши Винил за Xbox Серија X Конзола

DEN 324.00
Износ

Ова е сет на винил материјал decal за Xbox Серија X конзола.Не за Xbox Една S/Тенок или Xbox Серија S/Тенок.Висок квалитет на винил материјал, лесно да се држиме и да ги отстрани, без гребнатини лево.Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори.Заштита на вашиот целиот конзола и контролори од прашина и гребнатини.Доаѓа со 1 Xbox Серија X конзола налепница (насловната + назад) + 2 контролори на кожата.Овие се винил кожи налепница САМО.Добар decal кожата не само што ви помага да го заштитите вашиот компјутер од прашина и гребнатини, но, исто така, чувајте го во добро изгледаат.Decal лесно да се инсталира и да ги отстрани, без гребнатинка ќе бидат оставени кога decal е отстранета.

R

Им се допаѓа и на купувачите