.

.

Dolity Аудио Видео AV A/V S-Видео, Композитен Кабел Кабелот Жица 6feet Долго за Сега Сатурн Конзола, Црна

Dolity Аудио Видео AV A/V S-Видео, Композитен Кабел Кабелот Жица 6feet Долго за Сега Сатурн Конзола, Црна

DEN 988.80
Износ

* AV S Видео Аудио Кабел Компатибилен со Сатурн. * Трансфер на Видео и Звук за да се прикаже преку композитни РКА конектори. * Сосема Нов и Висок Квалитет. * Должина на кабел : 6ft / 1.8 м. * Кука вашиот стар гејминг конзолата на вашиот РКА компатибилен ТЕЛЕВИЗОР со овој адаптер.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - AV S Видео Аудио Кабел Компатибилен со Dreamcast/DC 128. - Трансфери Видео и Звук за да се прикаже преку композитни РКА конектори. - Кабел Должина : 6ft / 1.8 м - Кука вашиот стар гејминг конзолата на вашиот РКА компатибилен ТЕЛЕВИЗОР со овој адаптер. - Сосема Нов и Висок Квалитет.Спецификација : - Материјал : пвц + алуминиумски - Size : 1.8 м/6ft Package Вклучува : 1 Piece AVS Кабел.

R

Им се допаѓа и на купувачите