.

.

KESOTO Фото Албум Рефил Страница за Polaroid Филм Мемо Книга 3.5x2.5 288

KESOTO Фото Албум Рефил Страница за Polaroid Филм Мемо Книга 3.5x2.5 288

DEN 359.76
Износ

Лесен и компактен дизајн за лесна за носење.High-definition транспарентен внатрешната страна, во да се види на сликата јасно и да се заштити од оштетување.Матирано текстура маска, заварување процес да останете цврсти и убави.За чување на скапоцени слики, поштенски марки, разгледници и билети она што сакате да се соберат.Погоден за Мини 8 8+ 9 70 7s 25 26 90 50-тите, Snap Допир ПИК-300 Z2300 филмови.Албум 288 Pocket 9 На стр. 3.5x2.5"/8.9x6.35cm Фотографии.Опис : - Албум 288 Pocket 9 На стр. 3.5x2.5"/8.9x6.35cm Фотографии. - Погоден за Мини 8 8+ 9 70 7s 25 26 90 50-тите, Snap Допир ПИК-300 Z2300 филмови. - За чување на скапоцени слики, поштенски марки, разгледници и билети она што сакате да се соберат. - High-definition транспарентен внатрешната страна, во да се види на сликата јасно и да се заштити од оштетување.Матирано текстура маска, заварување процес да останете цврсти и убави. - Лесен и компактен дизајн за лесна за носење.Спецификација : - Материјал:ПВЦ Пластика - Големина:293*225*26 мм/11.5*9*1 inch Package Вклучува : 1x Фото Album Note : Ако сакате да видите една страна, може да се стави 288 листови во албум, двете страни за 144 листови.

R

Им се допаѓа и на купувачите