.

.

Malden Меѓународни Дизајни Дрво Floater Документ Рамка, 8.5x11/11x14, Црна

Malden Меѓународни Дизајни Дрво Floater Документ Рамка, 8.5x11/11x14, Црна

DEN 415.00
DEN 479.76
-13 %
Износ

Има 8.5x11 Документ сплетен, и 11x14 документ без мат.Совршен начин да се прикаже вашата диплома или диплома, уверение или лиценца.Брише чисти.Го трансформира изгледот на вашиот дом, канцеларија или ученичкиот дом со оваа модерна документ рамка.Оваа рамка е одличен начин за да се прикажат сите на вашиот хард работа со твоите подвизи и ингеренциите.Со својот едноставен, но модерен дизајн, тоа може да се комбинираат со други рамки за уникатен изглед.Оваа точка збор поединечно заградени што го прави идеален за подарок.За три генерации Malden Меѓународни Дизајни е едно семејство во сопственост на бизнис, почнувајќи од мали тули за изградба на фабрика во Malden Масачусетс.Од тоа време, тие се одгледуваат во лидер на tabletop рамки, ѕид рамки и фото албуми.

R

Им се допаѓа и на купувачите