.

.

MASAK Fiberwood Dolly со Гума Casters, Ширина Висина Палубата 1206

MASAK Fiberwood Dolly со Гума Casters, Ширина Висина Палубата 1206

DEN 3482.64
Износ

Две рачни дупки им овозможи на корисниците лесно да си одат од станица до станица.На влакна-дрво структура со гумени наредени површината обезбедува дополнителен производ заштита.На работ на бендот, ги штити ѕидот од гребнатини.Универзалната тркала се носат-слободни и масло отпорни.Колички се користи за транспорт на различни големи и тешки предмети, како што кабинети, гајби, тапан садови, мебел, тешки машини, големи апарати, тепих ролни или чанти.Материјал тип : влакна wood The влакна дрво кошничката има влакна дрво рамка, гумени површина, две рачни дупки и четири вртливата casters.Тоа може да се користи за транспорт на електрични апарати, гајби, мебел или други големи тешки предмети.Количка се направени од влакна дрво, кое е полесен од типичен цврсти дрвени предмети и е отпорна на chipping.На гумена површина помага во спречување на товарот од лизгање.ПВЦ (polyvinyl хлорид) лента по должината на работ на количка им помага на заштита на ѕидот од гребнатини.Две рачни дупки овозможи количка да биде укината и врши.На casters може да се ротира за да се подобри маневрирање.Тие се изработени од тврда гума и не се рамни и се носат-отпорни.Овој производ е погоден за професионални и индустриски средини.Колички обично се состојат од нискиот платформа или палубата монтира на casters што може да се ротира за да се подобри маневрирање и може да вклучуваат сопирачки за да се спречи количка од тркалање.Некои колички имаат прилагодливи рамки за транспорт товари на различни големини.Други се справува да им помогне на корисниците да се движи автомобилот.На количката може да се користи од страна на професионални двигатели или во складишта или други индустриски средини.Производство на материјал ракување со опрема, вклучувајќи ги и кранови и колички, конзолни и подемен кранови, утовар и истовар терминалната опрема и складирање решенија.

R

Им се допаѓа и на купувачите