.

.

Drawstring Ранец Убава Градина String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

Drawstring Ранец Убава Градина String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

DEN 311.76
Износ

Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини За Да Изберете Од ( Мало ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.Drawstring Затворање String Торба Со Прилагодливи Ремени, Мека Ви Овозможува Да Се Избегне Рамена Болка, Слободни Раце,Да Се Зголеми Капацитет На Носивост, Лесно Да Се Прилагоди На Вистинската Големина На Торба, Лесно Да Се Носат.Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе Влажни Во Вашата Торба.Материјалите Се Направени Од Полиестер, Водоотпорен, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Сите Ваши Работи Во Внатрешноста Ќе Бидат Заштитени Многу Добро.Мулти-Цел Ранец Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, Преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг.Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, Безбедноста На Децата Спорт, Спортски Промоции, Фер Награди, Наставник Подароци, Итн.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.Име На Производ : Drawstring Ранец, Торба, Спорт Фитнес Торба, Drawstring Backpack Product Материјал : Polyester Packing : 1 Пакет (S : 16.9*14 Инчен / M : 19.6*16.5 Инчи)Датумот На Породување : 7 30 Days Material Опис : Се Направени Од Водоотпорен Саќе Решетки Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Производ Перформанси : Drawstring Дизајн На Оваа Зрак-Устата Перниче Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Тоа Е Лесно Да Се Преземе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Тоа Е Многу Погодно.Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предмети Или Документи Самостојно.Издржлив И Лесен, Свитлива И Компактен, Тоа Не Заземаат Секој Простор, А Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која Е Многу Погодна За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Итн.Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Внатрешноста, И Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Еден Патент.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Забелешка : Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Најдете Помош Од Услуги На Клиентите За Да Се Јавите На Продавачот, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е Во 1-3cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите