.

.

WVU Mountaineers Фудбал Кожа Drawstring Рамо Ранец, Торба - Направен од ист материјал како Фудбал - Кафеава

WVU Mountaineers Фудбал Кожа Drawstring Рамо Ранец, Торба - Направен од ист материјал како Фудбал - Кафеава

DEN 959.76
Износ

ВИСТИНСКИ ТОПКАТА МАТЕРИЈАЛ - Оваа торба е направен од ист материјал како фудбалот.Тоа изгледа и се чувствува само како фудбал, бидејќи тоа навистина е фудбал!.ПРИЛАГОДЕНО ЛОГО АПЛИКАЦИЈА - нашите преносот на топлината процес користи топлина и притисок за трајно и хемиски обврзници логото на топката материјал!.ГОЛЕМИНА - 16" високи x 14" широк.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Ова е официјално лиценцирани Западна Вирџинија Универзитетот Mountaineers колегиум производ. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Купи со доверба на знаејќи дека ако не не сакаат, ние ќе ги издаде целосна наплата на вашето враќање.Zumer Спорт Колеџ Колекција drawstring кесички се направени од вистински спортски топката материјали.Тие се само лиценцирани перници на располагање, кои изгледаат и се чувствуваат како вистински игра топката, бидејќи тие се направени од истите точно материјали.Материјалот е издржлив, пробивајте отпорни, и буквално се истури доказ.Секоја торба карактеристики, квалитет на изградба со cinch затворање да се задржи на вашиот работи безбедно внатрешноста.Овие кеси се совршени за игра, патување, работа, училиште, дома како и било каде во меѓувреме.Само да бидат подготвени за луѓето да се прашуваат каде ли оваа!.

R

Им се допаѓа и на купувачите