.

.

Адвокатско #24 Кошарка Jeresy Mamba Фанови Stitched Џерси 90-тите години Хип Хоп Кошарка Џерси, Подарок за денот на Благодарноста и X-Max

Адвокатско 24 Кошарка Jeresy Mamba Фанови Stitched Џерси 90-тите години Хип Хоп Кошарка Џерси, Подарок за

DEN 611.76
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.FABIRC→ 100% висококвалитетен Полиестер и Решетката Дише Ткаенина, нашите кошаркарски дресови се направена од лесен материјал, ви нудат супериорна удобност, совршен за пролет, лето и есен.ДИЗАЈН→ Легендарниот Mamba Фанови џерси /Двојно stitched име и броеви / Лабава се вклопуваат /ракави /Неврзан унисекс облека, погоден за спорт и на отворено.ПОВОД→ Обичниот хип хоп мажите Mamba џерси кошули се совршени за училишни униформи, 90-тите години темата партија, хип хоп perfermance, кошарка џерси партија, танц тим, ноќта на Вештерките партија и слично, подарок за X-max, како и.ОДГОВАРА→ Mamba кошарка џерси мода хип хоп партија џерси, големина се НИ стандардна големина и лабава одговара, ако имате голема belley и широки рамена, ние ви препорачуваме да се обратите до една големина.СОВЕТ→ 1. Перење Max 86℉.Не Кајгана.Не Собори Сува. 2. Големината е НИ Големина.Ве молиме прочитајте ја големината информации опис на производот со цел да се избере свој големина!3. 100% Задоволството гарантира или ЦЕЛОСНА Наплата,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања!!!.

R

Им се допаѓа и на купувачите