.

.

Bamery Бебе Bandana Лига Bibs за Drooling и Teething Памук Абсорбента за Момче Девојче

Bamery Бебе Bandana Лига Bibs за Drooling и Teething Памук Абсорбента за Момче Девојче

DEN 477.12
Износ

Рака Мие Само.Убави модерни дизајни : Овие бебе bandana bibs подарок сет стилски дизајн симпатична девојки, со својот луксузен дизајн , тоа ќе ви помогне да се задржи вашето бебе облека суви и чисти од drooling или burps.Симпатична и хранење на бебето bibs : Модерна сет од 3 трендовски стил унисекс bibs.Неутрален модели изгледаат одлично на двете момчиња и девојчиња.Ултра удобно дизајн со бебе во умот.Вашето бебе ќе се drooling во стил.Бебе лига bibs материјал : 100% памук.Тоа е убав подарок за Нова Година или Божик.Препорачана возраст : 3 до 18 месеци.Пред да ред, проверете го вашето бебе е големина со големина на табелата.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

R

Им се допаѓа и на купувачите