.

.

Bivisen CD Случај Паричник, 96 Капацитет CD DVD, VCD Случај Паричникот Носителот Диск Носителот Blu-ray Медиуми Случај Складирање Организатор Паричник (Сина)

Bivisen CD Случај Паричник, 96 Капацитет CD DVD, VCD Случај Паричникот Носителот Диск Носителот Blu-ray Медиуми

DEN 359.76
Износ

【Високо Квалитетен Материјал】Bivisen Сина CD/DVD/VCD Случај Паричник се направени од издржлив, влага & солза отпорни на оксфорд ткаенина +ПП фолија + не-плетени ткаенини материјал за долго време се користи, заштита на вашиот CD/DVD добро. 【Совршена мала Тежина Дизајн】Тенок и лесен, совршена големина за патување и дома.Ова цд случај не заземаат многу простор на вашиот автомобил.Скромна големина и преносни за автомобил, дом и патување. 【Лесно да се Носат】Со Рака на рака, снабдување рака на рака од страна на случај овозможува брз транспорт и лесно го дофати.Можете да го носат овој CD случај погодно за време на изложба, или на патување. 【Хуманизирано Дизајн】Нов дизајн надгради CD Кеси, тоа може да има околу 96 Цд-а, и на патент може да биде затворена лесно и совршено. 【100% Гаранција за Квалитет】Нашата премиум ЦД/ДВД книшка е поддржан со 100% пари гаранција за враќање.Ние нудиме бесплатен замена или целосна наплата ако не сте целосно задоволни со тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите