.

.

HD Професионални Телескоп 3 x 25 Класичен Количка Оперски Очила Двоглед Метално Тело со Синџир Оптичка Леќа Театар Телескоп Ретро Дизајн Жените Подароци Висока Моќно

HD Професионални Телескоп 3 x 25 Класичен Количка Оперски Очила Двоглед Метално Тело со Синџир Оптичка Леќа

DEN 1574.40
Износ

25мм Оптика Леќа - Обезбедува јасни, остри &detailedimages.Централниот.Зголемување : 3x.Цел Леќа Дијаметар : 25мм.Најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство на празници.Снимајте прекрасни моменти и ги споделите со вашите пријатели.1.На двоглед има 3 x 25 зголемување прави да се чувствувате во центарот на action2.Совршен за концерти, претстави и на opera3. Класично стилски design4.Добиете одблизу и лично и бидете сигурни дека навистина може да се види претстава во детали со овој пар на убава антички стил опера binoculars5.Моќ Зголемување за внатрешна гледање, особено погоден за theaters6.25мм Оптика Леќа - Обезбедува јасни, остри &detailedimages7.Централната 8.Зголемување : 3x9.Цел Леќа Дијаметар : 25mm10.Окулар Дијаметар : 10mm Stylish и современите оперски очила со синџир Прекрасен дизајн и издржливост изградена на последните 100% квалитетот на материјалите што се користат и тестирани опширно 3 X зголемување за внатрешна гледање, Посебно погоден за theaterlet имате најдобриот поглед на отворено авантури,суштински рачен уред за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, качување, кампување, надзор и патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите