.

.

DEFINEME Ариел Дизни Патување Парфем 0.27 FL МЛ

DEFINEME Ариел Дизни Патување Парфем 0.27 FL МЛ

DEN 672.00
Износ

Воведување на нашиот НОВ Ариел Патување Спреј..Ариел се појавува да имате сето тоа, сепак, длабоко во себе таа копнее за повеќе.Со точно чувство на авантура и љубопитност, таа го следи своето срце и открива нов свет над морето!Овој мирис е наменета да се евоцираат Ариел смисла на wanderlust, почнувајќи со прскање на citrusy neroli и бергамот, тече во слатка флорални со јасмин и јоргованот, а потоа паѓа со beachy мешавина на боб тонка, кокосово и driftwood.Фина магла апликатори.Refillable шише.НАПРАВЕНИ со Љубов, СО мирис на нафта, органски шеќерна трска алкохол + fractionated кокосово масло.НАПРАВЕНИ СО САМО НАЈДОБРИТЕ СОСТОЈКИ : Вегетаријанска, без Суровост, Глутен Слободни, Phthalate Слободни, Paraben Слободни.Ви благодариме за вашето купување сте помагајќи им на жените преку мирис со нашите Define Me Долар Програма.За секоја полна големина шише купи, $1 оди на непрофитна кој обезбедува образовна стипендии за девојки со низок приход земји.

R

Им се допаѓа и на купувачите