.

.

Телефонскиот Дисплеј 5.45 Фит За ZTE Сечилото О7 Вита LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Собранието Мобилен Телефон Резервни Делови+Tools Замена LCD Дисплеј (Боја : Црна) Мобиле

Телефонскиот Дисплеј 5.45 Фит За ZTE Сечилото О7 Вита LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Собранието Мобилен

DEN 1337.76
Износ

Одлична Замена : за Да го замени на погрешни & дефект LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието.Како што на екранот доза не одговори правилно, екранот проблеми, нарушување пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја прашања и стари & мртвите LCD.Белешки : Што треба да се пренесе home копчето со сензор за отпечатоци,пред камера, слушалка за уво и сребро метална плоча од вашиот стар телефон.Целосно да се заштити вашиот мобилен телефон,прозорец, да ги задржи вашиот мобилен телефон прозорецот изгледа новиот цело време.Екранот е направен од стакло.Бидете сигурни да го инсталирате внимателно за време на процесот на инсталација за да избегнете оштетување на производот.Ако не знаете како да го инсталирате на производот, препорачливо е да се побара професионална да го инсталирате.Овој дел е само компатибилни lcd екран замена digitizer.Поправка било LCD со оштетени или бел екран, мртви пиксели или низок квалитет на слики, и да го замени било оштетување или дефект допир на екранот, што ви дава несоодветна одговори.Секој екран беше тестиран, еден по еден со нашите одбор пред превозот да бидете сигурни дека тоа работи совршено на вашиот уред, нема почеток и мртвите област во LCD, И делови пакет со силна кутија, за да се избегне оштетување за време на превозот начин, ги зачувате вашите пари и време со купување на нашите дела.Добредојдовте на нашиот магазин, вашата поддршка е нашата најголема мотивација.Сите производи се продаваат по ниски цени, ние се гарантира квалитет.Карактеристики : Заврши собрание LCD Екран со Допир.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи Стакло Екран или Digitizer совршено.На оваа листа се за Сосема Нов Екран на Допир digitizer, пред насобраните со LCDBest замена за вашиот мобилен телефон.Пакетот Вклучува : 1pcx LCD Екран на Допир Digitizer Assembly1set*поправка tools1pc* мобилен телефон на поправка adhesive Note : ве Молиме овозможи 0-1cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите