.

.

HornBlasters Диригент е Посебен 232 Воз Рог Комплет

HornBlasters Диригент е Посебен 232 Воз Рог Комплет

DEN 624.00
Износ

Нерѓосувачки Челик Дијафрагми Нема да Рѓа!.Колектор-помалку Дизајн За Флексибилни Инсталација.Тешки Компресор За Побрзо Исполнува!.Макс Honk Време : 5-7 Секунди.Сите инклузивно Воз Воздух Рог Решение!.On-board Воздух Системи.Мобилен PA Системи.Воздушните.Израмнување Системи.Воздухот Рогови.Воз Рогови.Нашите Проводници Специјални колекции се мора да има за многу причини.Рогот на вашето возило може да значи разлика помеѓу живот или смрт.Зошто се шансите со нешто што едвај можат да се слуша?.Во прилог на евентуално заштеда на вашиот живот, овие проекти имаат различни други значења кои може да не биде јасно до пред.Со овие проекти, може да се.

R

Им се допаѓа и на купувачите