.

.

ELDA Eyelash Curler Златна Професионални Lash Curler Сет за Жени со Eyelash Четка & Рефил Замена Влошки Трепките Curler Не Pinching Трепките Curler Одговара на Сите Око Форми

ELDA Eyelash Curler Златна Професионални Lash Curler Сет за Жени со Eyelash Четка & Рефил Замена Влошки Трепките

DEN 119.76
Износ

♥Ергономски дизајн-со двоен наредени кружни прстен се справи,и здрав и да не се лизга,посебни криви дизајн, кој одговара за сите око форми.3 супер удобно силиконски влошки да го продолжи животот. ♥Без болка и без pinching и без скршен трепките-највисоко ниво на перформанси со беспрекорно калибриран зглоб, кои нежно се обезбедува единствен притисок во секое време. ♥Висок Квалитет Eyelash Curler - не ' рѓосувачки челик рамка инженерните совршено,не предизвика никаква штета на човекот.пролет натоварени lash curler повеќе здрав. ♥Eyelash четка како подарок(Може да содржи повеќе случајни подароци)-можете да чешел трепки или исчистете го вишокот ставете маскара за да се направи вашите трепки повеќе уредни и природни.т(Може да содржи повеќе случајни подароци)-можете да чешел трепки или исчистете го вишокот ставете маскара за да се направи вашите трепки повеќе уредни и природни. ♥Одлична Услуга-Совршен по-продажбата на услугата без грижи, 24-часовна поддршка.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме за помош од нас,Вие ќе добиете најдобра услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите