.

.

Загреан Eyelash Curler со Eyelash Чешел - Електрични Eyelash Curlers, USB Полнење 24 H Долготрајни Око Трепките Curlers, Брз Физички Виткање Lash Лифт Комплет, Lash Curler за Девојки Подарок, Бела

Загреан Eyelash Curler со Eyelash Чешел - Електрични Eyelash Curlers, USB Полнење 24 H Долготрајни Око Трепките

DEN 450.96
Износ

LASH ЛИФТ КОМПЛЕТ : ЕЛЕКТРИЧНИ EYELASH CURLER + EYELASH ЧЕШЕЛ ПРАВИ EYELASH ПОВЕЌЕ АТРАКТИВНИ Оваа нова Загрева eyelash шминка curler главата усвојува ергономски radian дизајн.Совршено се вклопуваат за вид на трепките крива, се создаде добар и доброто виткање ефект лесно.Овој загреан eyelash curler доаѓа со eyelash чешел, помага да се отстрани вишокот на маскара и среди лажни трепки.Совршен lash лифт комплет eyelash перм комплет за исклучителна eyelash шминка.СЕКУНДИ БРЗО ЗАТОПЛУВАЊЕ UP &ДОЛГОТРАЈНИ ВИТКАЊЕ & SMART ДИСПЛЕЈ СЕНЗОР - Ова око шминка виткање комплет се состои од брза греење жица, само да се загреете во рок од 10-ти, и го направи eyelash виткање на целиот ден.Ова око lash curler не исто така го прави вашиот eyelash отвори & шири.Топлината влошки брзо да се опуштите и да се разделиме додека трепките примена нежна топлина рамномерно по целата должина на секој поединец lash.На врвот влошки ќе од црвена и бела кога тоа целосно да се загрее.ОДГОВАРА на СИТЕ LASH ВИДОВИ : ПРИЛАГОДИ LED ДИСПЛЕЈ & 3 ТЕМПЕРАТУРА МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА (Сино→Зелено→Црвено) - Нашите загрева lash curler понуда 3 Поставки вклучуваат (Сина Светлина) 65 °C(149°F), Зелено Светло) 85°C(185°F) до (Црвено Светло) 95 °C(203°F). 3 прилагодливи температури може да ги исполни виткање барање на сите eyelash видови( да се Избегне clumping кога се користи високо темп)Автоматски се исклучува во 5s ако не се користи.Следниот пат кога ќе користите трепките curler, тоа ќе рекорд на температура од последните употреба.Толку згоден!.БРЗО ПОЛНЕЊЕ & ПРЕНОСНИ - 15° криви четка глава, совршено се вклопуваат, топлинската заштитна слот, заштитни главата нема да боли твоите очи.USB полнење на циклус користи за да се спаси батеријата цена (со полнење кабел).Брзо полнење на повеќе начини.Тоа може да биде наполнета со Лаптоп, моќ банка, автомобил, USB Адаптер.Оваа eyelash curler со чешел за жените е тенок & лесен.Џеб големина го прави лесно да се лизга во паричникот, чанта, чанта,шминка торба.Патување пријателски.ПАКЕТ, ИДЕАЛЕН ПОДАРОК СО МАЛО ПОДАРОК КУТИЈА & 24 H WARMHART УСЛУГА - Нашите електрично загревани eyelash curler собата е опремена со загреан eyelash curler, stylelish eyelash чешел, четка за чистење, USB кабел, упатство.Оваа lash curler е првиот избор за жени, девојки, родендени, годишнини, ден на мајката, денот на благодарноста, и подароци.Денот на вљубените подароци.Сите наши eyelash curlers биле подложени на серија на тестови и тврдења.Ние обезбедуваме доживотно пријателска услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите