.

.

Загреан Eyelash Curlers, Електрични Eyelash Curler со LED Дисплеј 4 Температура Брзини Водоотпорен Трепките Навивам Алатка со Чешел за Жени

Загреан Eyelash Curlers, Електрични Eyelash Curler со LED Дисплеј 4 Температура Брзини Водоотпорен Трепките

DEN 455.76
Износ

【 Иновативен Електричен Eyelash Curler 】LOEHAVIT Загрева eyelash curler чешел е направен од силикон, побезбедно е, во споредба со железо жица загрева чешел.Тоа се согласува да забот чешел дизајн на eyelash radian, што може да се направи секој eyelash навивам.Дури и почетниците може лесно стил на вашите трепки. 【 Водоотпорен Силикони Четка Главата 】Кога eyelash грејач е валкано, по употреба, можете лесно може да се справи со вишокот на маскара со вода.( Pls бидете сигурни дека ќе се претвори тоа исклучување веќе).На силиконски четка главата ќе ја менуваат бојата со температура.Тоа е црна кога не се загрева и бело кога се загрева. 【 Батерија Безбедност & Преносни 】 полнење преку USB го спасува батерија цена, џеб димензии и мала тежина.Без разлика дали сте на работа или во живо, можете да го земете со вас.Високо ниво на безбедност, кога не ја користите или заборавајте да го затвори го надвор, таа автоматски ќе го затвори во 5 минути. 【4 Температури Settings】 На eyelash curler дизајниран со 4 температура ниво (55 ° / 65 ° / 75 ° / 85 °).Можете да проверите на LED дисплеј или допир на четката главата за да ја изберете соодветна температура.Поради тоа што е направена на силика гел, вие не мора да се грижите за scalding вашиот eyelids и трепките. 【 24 часа Долготраен Ефект 】 во Споредба со традиционалните eyelash curler, греење, eyelash curler може да создаде повеќе природни eyelash навивам, и може да се користи заедно со маскара за одржување на виткање ефект на ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите