.

.

Yinpecly Магнетни Фати Latch 66x45x20mm(Dxšxv) Притисни за да го Отворите Кабинет Хардвер Магнетни Допир Брави за Мебел Кујната Кабинет Шкафот Гардероба,Беж,Сребрена и Црна 1PCS

Yinpecly Магнетни Фати Latch 66x45x20mm(Dxšxv) Притисни за да го Отворите Кабинет Хардвер Магнетни Допир Брави

DEN 280.56
Износ

【ГОЛЕМИНА】-Должина на : 66mm/2.6 инчен;Width : 45mm/1.77 инчен;Висина : 20mm/0.79 инч. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】-Магнетни фати latch е направен од издржлива пластика и нерѓосувачки челик материјал, тоа е отпорност на абење и отпорност на корозија. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】-магнетна врата фати се користи главно за спални соби, бањи, кујна, ковчегот, гардероба, плакарот затворачи, кабинет вратата, ролетни, и така натаму. 【СИЛНИ МАГНЕТНИ】-Висока магнетна да се одржи кабинет вратата, мебел врата, провизии врата, француски врати и плакарот на врата. 【ДИЗАЈН】-Изградена-во пролет-натоварени клипот, можете да едноставно притиснете вратата на latch или ослободете го;ја Елиминира потребата за рачки или копчиња;се Создаде чиста, лесна изгледа без копчиња.Yinpecly Магнетни Фати Latch Спецификации : Име на Производ : Магнетни Фати Latch Бренд : Yinpecly Материјал : Пластични + Нерѓосувачки Челик Должина : 66mm/2.6 инчен Ширина : 45mm/1.77 инчен Висина : 20mm/0.79 инчен Опис : 1.Долго удар со вграден - во магнет, повеќе моќна магнетна сила се обезбеди безбедна блиску точка со кои се направи на вратата, се уште цврсто на обединетите и нема повеќе 'лебдат open' врати. 2.Инсталиран на кабинетот.Таа може да издржи високи влијанието на сила и се апсорбираат со телото на вратата вшмукување за да се постигне добар запечатување ефект. 3.Магнетна врата фати се користи главно за кујна, бања, ковчегот, гардероба, плакарот затворачи, кабинет вратата, фиока, ролетни и така натаму.Пакет Содржина : 1 PCS x Магнетни Фати Latch(На шрафовите се вклучени во пакетот).

R

Им се допаѓа и на купувачите