.

.

Туш Глава 3-Функција СПА Туш Главата Туш Главата, со вклучување/Исклучување Копче за Масажа Туш Главата (Боја : C Големина

Туш Глава 3-Функција СПА Туш Главата Туш Главата, со вклучување/Исклучување Копче за Масажа Туш Главата (Боја

DEN 5998.08
Износ

[Висока-притисок дизајн] туш користи ротирачки тркала да генерира притисок на проток на вода за зголемување на проток на вода брзина, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Погоден за на вода со низок притисок. [Заштеда на вода] туш усвојува микро-sprinkler технологија, штекер е помала и поцврсти, и брзина на проток на вода е зголемена.Во исто време, во споредба со обичните тушеви, тоа може да ве спаси до 40% од водата. [Прилагодливи] туш главата има on/off switch.Само притиснете го копчето за вклучување на млазницата рачка за да го запрете проток на вода во секое време. [Лесен за употреба] На рачен туш користи G1/2 меѓународен стандарден интерфејс, кој е погоден за повеќето црева и загради или туш прилог оружје, и може да се инсталира, само по себе, без plumbers и алатки. [Вграден во новиот турбо] Моќен supercharging.Целосно се меша топла и ладна вода, да се грижи за деликатна кожа. [Висока-притисок дизајн] туш користи ротирачки тркала да генерира притисок на проток на вода за зголемување на проток на вода брзина, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Погоден за на вода со низок притисок.[Заштеда на вода] туш усвојува микро-sprinkler технологија, штекер е помала и поцврсти, и брзина на проток на вода е зголемена.Во исто време, во споредба со обичните тушеви, тоа може да ве спаси до 40% од водата.[Прилагодливи] туш главата има on/off switch.Само притиснете го копчето за вклучување на млазницата рачка за да го запрете проток на вода во секое време.[Лесен за употреба] На рачен туш користи G1/2 меѓународен стандарден интерфејс, кој е погоден за повеќето црева и загради или туш прилог оружје, и може да се инсталира, само по себе, без plumbers и алатки.[Вграден во новиот турбо] Моќен supercharging.Целосно се меша топла и ладна вода, да се грижи за деликатна кожа.Материјал : ABS и нерѓосувачки челик.Пакување листа : 1*Масажа туш глава/1 *Пролет hosenotes : Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 0-3cm.Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите