.

.

S21DAI Европски Антички Дома Жичен Фиксна Фиксни, Прекрасен Подарок Телефон, Вино Црвено Креативни Канцеларија Телефон

S21DAI Европски Антички Дома Жичен Фиксна Фиксни, Прекрасен Подарок Телефон, Вино Црвено Креативни Канцеларија

DEN 1089.60
Износ

Тоа не е само фиксната телефонска за комуникација, но исто така и добра домашна декорација.Разговарајте со вашето семејство и пријателите, без оглед на оддалеченоста.Секогаш се слушне и да се каже она што го сакате.Ретро класичен надворешен дизајн, елегантен и атмосферска.Личност ѕвона, вистински луѓе пеење.Ѕидот-монтирани дизајн го прави на мебел повеќе слободни и убава.Ние знаеме колку е важно да се задржи во допир со луѓето што ги сакате.И овој телефон несомнено ќе ви помогне.Име : Европската домаќинство жичен фиксна landline Caller ID : Yes Number складирање функција : Yes Color : Црна / Вино Red Size : 214 X 176 X 88 MMApplicable сцена : дневна соба, студија, bedroom Function : пеење во живо, и се врти music3 групи на будилникот functions IP брз, доверлив dialing Parallel security Lightning заштита.

R

Им се допаѓа и на купувачите