.

.

Hoshizaki H9655-06 Филтер Кертриџ (Пакување од 6)

Hoshizaki H9655-06 Филтер Кертриџ (Пакување од 6)

DEN 9960.00
Износ

Вистински ОЕМ замена дел.Hoshizaki е посветена на развој на оригинални производи кои носат комфор и удобност во вашиот живот.Вистински ОЕМ делови обезбеди безбедност, сигурност, и оптимални перформанси.Одобрени од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ).Наменет само за дизајниран и да се наведат употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите