.

.

Rosco Мат Црна Cinefoil, 12 x50' Roll.

Rosco Мат Црна Cinefoil, 12 x50' Roll.

DEN 383.76
Износ

Rosco Мат Црна Cinefoil, 12"x50' Roll.Мат Црна Cinefoil е мат црни алуминиумски материјал, кој што практично soaks до светлина.Идеален за маскирање светлина протекување и/или елиминирање на несакани рефлексии.Тоа може брзо да се моделирани да се формира barndoors, знамиња и други конфигурации.Лесни, но издржливи, Cinefoil може брзо да се позиционира во место со лента, staples или лепила.12" и 24" ролс се пакувани во некоја корисна фармацевт кутија : 48" се тркалаат е спакуван во обновливи ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите