.

.

Kase Wolverine Тенок 1.1 mm Shockproof 100mm 150mm x Мека Град ND0.9 Филтер Неутрален Густина 3 Запре Оптичко Стакло 100 150 ND

Kase Wolverine Тенок 1.1 mm Shockproof 100mm 150mm x Мека Град ND0.9 Филтер Неутрален Густина 3 Запре Оптичко

DEN 4558.80
Износ

►Специјално Дизајнирани за Kase K8 Тенок Носители ►Само 1,1 мм Дебел. ►43% Полесен од 2mm Стакло Филтри► Тежи само 39g 1.4 оз ►45% Потенки = Помалку Vignetting ► ****ве Молиме Имајте во предвид.Ќе не одговара конвенционалните носители со 2mm шини****. ►Wolverine Серија. ►KW Зајакнато Оптичко Стакло. ►X 100mm 150mm x 1.1 мм дебел. ►Супер Водоотпорен ►Лесно Чистење ►IR-НАМАЛУВАЊЕ на Инфраред cut-off слој ►отпорен на Гребење. ►Мека Границата со 3 Престане изложеноста корекција. ►Shockproof Оптичко Стакло. ►Нема боја екипа. ►Вклучува Leatherette За Чување ►Вклучува Светлина Печат Заптивка ► ****Ве Молиме Имајте Во Предвид.Ќе не одговара конвенционалните носители со 2mm шини****.

R

Им се допаѓа и на купувачите