.

.

BisLinks White & Злато Home Копчето Flex Кабел Држач Камера Заградата за iPad Mini 3 Ретината

BisLinks White & Злато Home Копчето Flex Кабел Држач Камера Заградата за iPad Mini 3 Ретината

DEN 206.64
Износ

Бренд : Bis Links.Компатибилен Бренд : i Pad.Модел : i Pad Mini 3. Боја : Бела/Злато.Обезбедени се : 1 x Home Копчето + Flex + Носителот + Камера Заградата.Оваа целосна home копчето собранието замена дел е совршен за вашата леплива или одмазди home копчето прашања.Исто така, корисно ако имате скршени, што се на штета и изгубена home копче додека поправка на вашиот телефон.Доаѓа подготвен да се инсталира без лемење потребно.Answer : ___________________________ Note : Ова е ОЕМ замена дел за вашиот уред.Допир ID Функции нема да работат со овој дел, во овој дел ќе ви овозможи да го користите home button што е нормално без Допир ID.Технички Податоци : - Совршена замена за вашиот одмазди , да ги оштетат, скршени или изгубени заврши home копчето собранието.Совршен фитинг Bis Links не може да биде одговорен за било каква штета се случи за време на вашиот поправка процес.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе информации.

R

Им се допаѓа и на купувачите