.

.

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Мото G 5G Случај - Стилски - 3D рачно изработени Девојки Висока Пета Флорални Магнетни Паричникот Стојат Кожа Покрие

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Мото G 5G Случај - Стилски - 3D рачно изработени Девојки

DEN 191.76
Износ

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени случај компатибилен вашиот Motorola Мото G 5 G Случај 6.7 инчен 2020 година. Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.

R

Им се допаѓа и на купувачите