.

.

Vena Паричникот Случај Компатибилен со Apple iPhone 13 Про Макс (6.7-инчен), vCommute (Воени Одделение Капка Заштита) Флип Кожа Покрие Картичка Слот за Носител со Потпирач (Простор

Vena Паричникот Случај Компатибилен со Apple iPhone 13 Про Макс (6.7-инчен), vCommute (Воени Одделение Капка

DEN 959.76
Износ

[ПАТЕНТИРАН ПАРИЧНИКОТ СЛУЧАЈ КОМПАТИБИЛЕН СО i Phone 13 Про Макс (6.7")] v Commute комбинира функционалноста и заштита.Скриени картичка слот за безбедно продавници IDs, кредитни или дебитни картички, или дури и транзит картички; плус тоа не се меша со Apple Плати.Компатибилен со i Phone 13 Про Макс (6.7"). [МУЛТИ-АГОЛ МАГНЕТНА БРАВА СТОЈАТ] На количка за кожа размавта на задната страна на случај двојки како потпирачот така можете да гледате видео записи на саканиот агол и удобност. [ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ КАПКА ЗАШТИТА СО CORNERGUARD(TM) ТЕХНОЛОГИЈА] Двојно-layer поликарбонат и TPU со Corner Guard(TM) ги исполнува упатствата за воени капка-тест стандард (МИЛИ-STD 810 G-516.6), преживеаните 26 капки од 4 метри висока. [ПРЕЦИЗНА ИЗРАБОТКА, ДЕТАЛЕН ДИЗАЈН] Прецизни cutouts и голема тактилни копчиња дизајниран да се одржи на истата голема тактилни повратни информации од вашиот телефон со копчиња. [КОМПАТИБИЛЕН СО МАГНЕТНИ АВТОМОБИЛ МЕСЕЦИ] Овој паричник случај доаѓа со метални плочи инкорпорирани во размавта, затоа нема дополнителни плоча или лепило е потребно.Патентирана Паричникот Случај Компатибилен со i Phone 13 Про Макс (6.7").Со Venas патентиран v Commute паричникот случај, погодно продавница до 3 картички, како што се вашиот ID или кредитни/дебитни картички, скриени слотот за држачот на картичката на грбот на случајот.Уште подобро, v Commute дури и работи со Apple Плати и безжично полнење.Компатибилен со i Phone 13 Про Макс (6.7").Мулти-Агол Магнетна Брава Застане.Овој уникатен и разноврсна карта носителот случај има тешка кожна корица која збира до потпирачот, кои ви даваат погодности за да се види видеа и филмови во саканиот агол.Воена Одделение Капка Заштита со Corner Guard Технологија.Направени од премиум поликарбонат (PC) и шок-апсорбирање на термопластични полиуретан (TPU), овој случај со кредитна картичка во држачот е пад тестирани за да се исполнат МИЛИ-STD 810 G-516.6, преживеаните 26 капки од 4 метри висока.Со Corner Guard технологија, тоа disperses на сила од шок и влијание во целиот случај.Прецизна Изработка, Детален Дизајн.На v Commute кредитна картичка случај е дизајниран со прецизност cut-за испис и обезбедува лесен пристап до сите порти, копчиња, и карактеристики на вашиот телефон.Моќта и волуменот копчиња направена за да се одржи на истата голема тактилни повратни информации како што вашиот телефони копчиња.Магнетни Автомобил Телефон Планината Пријателски.Тешки кожа размавта е компатибилен со магнетни автомобил телефон месеци – нема дополнителни плоча или лепило е потребно.Answer : ___________________________ Note : . 1. На картата може да се сместат до 3 картички (предмет на дебелината на вашиот картички). 2. Безжични полнење работи со размавта отвори (варира во зависност од безжичен полнач). 3. Метал кредитни картички ќе се меша со безжично полнење.Ве молиме да го отстраните пред да го полните. 4. Овој случај НЕ е компатибилен со Mag Safe Полнач.

R

Им се допаѓа и на купувачите