.

.

YANZAQ 3D Паун Цвет TPU Кожа Shockproof Стојат Паричникот Телефон Случај со Магнетни Затворање и Парични Џеб Кредитна Картичка Слотови Носителот прекривачот за Apple iPhone 12 Про M

YANZAQ 3D Паун Цвет TPU Кожа Shockproof Стојат Паричникот Телефон Случај со Магнетни Затворање и Парични Џеб

DEN 261.12
Износ

【Модел】Само Компатибилни за 【Apple i Phone 12 Про Max】. 【Паун Цвет】Уникатен Луксузни Ласерски Врежан Опашот На Цвет.Направени со премиум СТП кожа & Мека TPU внатрешна обвивка.Pricise кроена,Одговорно страна на копчиња,лесен пристап до сите порти. 【Паричникот】1.Едноставна паричникот функција,може да ги стави на книжни пари,банкарски картички,како и дозвола. 2.Магнетни затворање ќе се задржи на телефонот е затворен безбедно.3.Шок и пад resistat,обезбедуваат супериорен заштита за вас телефон. 【Стојат Функција】1.Стојат Функција,ослободи рацете,грбот магнет дизајн,гледање без сенка,повеќе одличен филм искуство.2.Правото големина, може да се стави во вашиот панталоните џеб без да го држите во вашите раце.3. Вграден мобилен телефон дизајн, одговорите на повик, без отворање на телефонот случај. 【TPU Кожа】1. Мобилниот телефон на случај е направен од високо-квалитет СТП+TPU кожа,со одлична изработка и исклучителен изглед.2. Вграден мобилен телефон дизајн, одговорите на повик, без отворање на телефонот случај.3.Телефонот случај е право големина, така што може да се стави во вашиот панталоните џеб без да го држите тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите