.

.

Компатибилен со Samsung Galaxy A42 Паричникот случај,СТП Кожен Паричник Случај Покрие 360°Заштита &5 Картичка Слотови &врвка за околу Рака &Потпирач за Samsung Галакси A42 (Зелен)

Компатибилен со Samsung Galaxy A42 Паричникот случај,СТП Кожен Паричник Случај Покрие 360°Заштита &5 Картичка

DEN 479.76
Износ

1.Компатибилен со : Компатибилен со Samsung Galaxy A42 паричникот Случај, паричник случај е само погоден за Samsung Галакси A42,внатрешниот случај направени од TPU цврсто поправки телефонот, обезбедување на топол допир и елегантен изглед. 2.Материјал : Компатибилен со Samsung Galaxy A42 паричникот Случај направен од високо-квалитет на кожа и издржливи мека TPU, која ќе не нула телефонот, што го прави повеќе издржливи и заштитни. 3.Комбинираат две во едно : Компатибилен со Samsung Galaxy A42 паричникот Случај,дизајниран со 5 картичка слотови+1 патент+1 парични неговото место, тоа се користи за чување на картички и готовина, фотографии, записи, итн., паричникот и wristband се комбинираат во една.Во секојдневниот живот, и патуваат, тоа е идеален за мобилни телефони. 4.Магнетски Затворач и 360°заштита : Робустен целосно ограден магнетни заштита, силикони шок-апсорбирање на лагер и СТП школка може да обезбеди 360°заштита за да се спречи судири, гребнатини и нечистотија.Магнетски Затворач може да останат затворени за да се осигура безбедноста на вашиот телефон, карти, и пари. 5.Вграден-во удобен заградата : Ова Компатибилен со Samsung Galaxy A42 паричникот Случај паричникот случај двојки како заграда, совршен за Samsung Галакси A42,тоа лесно може да пристапите до сите функција копчиња и пристаништа.Таа функционира како заграда, што е погодно за гледање видео разговори или филмови, и вие исто така може да се прилагоди на агол слободно Да се најде најдобрите агол на гледање.Компатибилен со:Компатибилен со Samsung Galaxy A42 Паричникот случај,има 5 картичка слотови+1 патент+1 парични слотови,го направат вашиот живот и работа повеќе погодно.Што ќе ви овозможи да носат повеќе кредитни картички,семејни фотографии и пари.На состанокот вашиот целиот ден потреби надвор.ПОТПИРАЧОТ : Компатибилен со Samsung Galaxy A42 Паричникот случај,За љубителите на емисии & videos,, овој минималистички случај ви овозможува да го поставите телефонот во режим на пејзаж, каде и да сте.Безжични полнење компатибилен.Ние ви препорачуваме да остават размавта половина отвори кога извршување на Компатибилен со Samsung Galaxy A42 Паричникот случај,еластична затворање и врвка за околу рака нуди солидна заштита заедно со простор за вашите суштински ID и кредитни картички и Телефонски.Во прилог, тоа ви дава лесен пристап до вашиот i Phone камерата па така брзо можете да го фати секој незаборавен момент.Направени од премиум СТП кожа на нашите Компатибилен со Samsung Galaxy A42 Паричникот случај, Кожа Случај на екстериер и Мека TPU внатрешни работи.Да се обезбеди целосна тело за заштита против шокови, паѓање и гребење.Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, камера, звучници и приклучок.Шок Апсорпција & Drop Трајни производи за Заштита Компатибилен со Samsung Galaxy A42 : Трајни СТП Кожа & Квалитет на КОМПЈУТЕР, Лесен Пристап до Сите Копчиња & Камера & Јазик & Конектори.Овој паричник Случај успее во апсорбирање на судрат & отпорна на оштетување од ccidental Капки Една година Гаранција : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди Една година Гаранција.Ако било проблеми со квалитетот, можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата.Една година Гаранција : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди Една година Гаранција.Ако било проблеми со квалитетот, можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата.

R

Им се допаѓа и на купувачите