.

.

iPhone Xs Max Паричникот Случај со Кредитна Картичка во Држачот, KIHUWEY Кожа Потпирачот Трајни Shockproof Заштитна Скриени Магнетни Затворање Маска за iPhone Xs Max 6.5 Инчи(Brown)

iPhone Xs Max Паричникот Случај со Кредитна Картичка во Држачот, KIHUWEY Кожа Потпирачот Трајни Shockproof

DEN 383.76
Износ

[КОМПАТИБИЛНОСТ] : Само Компатибилни со i Phone Xs Max 6.5 Инчен Дисплеј(Објавен во 2018). [ПРЕМИУМ КОЖА] : Висок Квалитет на СТП кожа (вклучуваат Страна) се Чувствува Помек и се Гледа Поудобно. [ФУНКЦИОНАЛНА ПАРИЧНИКОТ] : 2 Картичка Слотови и 1 Џеб Пари Безбедно се Одржи повеќе од 3 карти и Некои Пари(IDs, Дебитни Картички, Кредитни Картички, возачка Дозвола и сл.). [ПОГОДЕН ПОТПИРАЧ] : Потпирачот Функции е Лесен за Читање, Гледање Видеа, сурфање на Веб и Лице-в-Лице Chating со Пријатели. [FULL-FRAME ЗАШТИТА] : 1.5 mm Покрена Баферот на Работ Спречете го Вашиот Телефон со Рамни Површини Гребење, Четири Агол, исто Така, го Заштитите Вашиот Телефон од Намалувањето, Шокантно.KIHUWEY Кожа Потпирачот Трајни Shockproof Заштитна Скриени Магнетни Затворање Маска за i Phone Xs Max 6.5 Инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите