.

.

SHHIIA Паричникот Случај за Samsung Галакси A12, со Висок Степен на СТП Кожа Трендовски Стил Флип Паричникот[ Shockproof TPU Внатрешни работи Школка ] Телефон Случај Компатибилен

SHHIIA Паричникот Случај за Samsung Галакси A12, со Висок Степен на СТП Кожа Трендовски Стил Флип Паричникот[

DEN 285.36
Износ

★Максимална Заштита за Samsung Галакси A12★Оваа кожа случај е само компатибилни со Samsung Galaxy A12,ве молиме проверете со вашиот мобилен телефон модел пред да го купат. ★Премиум СТП Кожа & Мека TPU Внатрешна Обвивка★ Ова Samsung Галакси A12 случај е направен од Супериорен СТП кожа и флексибилни TPU да го заштитите вашиот телефон од случајно паѓа, удари, прашина и гребнатини. ★RFID Блокирање Технологија★Ова Samsung Галакси A12 паричникот случај со картичка слотови и паричникот торба,, ви овозможува да го носи вашиот id, кредитна картичка и пари, без да се земе вашиот паричник. ★Паричникот Функција & Гледање Стојат★Samsung Галакси A12 флип случај со виткање функција ви овозможува да се види екран хоризонтално.И можете слободно да се прилагоди на агол да се најде најдобрите перспектива.Совршен за видео повици или гледање филмови. ★Доживотна Гаранција★ Со цел да се обезбеди најдобра услуга на клиентите, сите телефонски случаи кои се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ако има било какви не-вештачки проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за слободни замена или враќање на средствата.SHHIIA Ние се посвети за да се создаде безбедна решение со фокусирање на идеи, производство и продажба на предметите и го опфаќа, како професионална случај покрие производителот, ви посакуваме среќен живот.Стилски Дизајн : Оваа Samsung Галакси A12 кожа случај е направен од високо-квалитет трајни СТП кожа и shockproof мека TPU.Единствена шема дизајн го прави вашиот телефон се погледне повеќе модерни.Сеопфатна Заштита : Оваа Samsung Галакси A12 телефон случај донесува 360-степен на целосен пакет за дизајн, може да го апсорбира шокот од случајно да падне и да го заштити вашиот телефон на сите времиња.Складирање Функција : Овој паричник корица има картичка слотови и несакани џеб, продавници вашите кредитни картички или готовина, им се овозможи да патуваат лесно.Стојат Функција : Оваа Samsung Галакси A12 флип случај може да биде поставена хоризонтално и да се користи како стојат.Можете слободно да ја прилагодите на повеќето удобно агол да читате или гледате видео записи.Бариера за Слободно Користење : Прецизни инцизија, сите пристаништа и контроли може да биде лесно да се пристапи, што ќе ви овозможи да ги користите сите функции на вашиот телефон без никакви пречки.Безжични полнење поддржани од страна на случај.Компатибилност : Оваа кожа случај е компатибилен со Samsung Galaxy A12 паметен Телефон Ако ви требаат повеќе стилови на телефонот случаи, ве молиме да пребарувате за "SHHIIA Samsung Галакси A12" на .

R

Им се допаѓа и на купувачите