.

.

Asuwish Компатибилен со Samsung Galaxy A90 5G Паричникот Случај со Калено Стакло Екран Заштитник и Кожа Флип-Картичката за да го Застане Мобилен Телефон Додатоци Покритие за Glax

Asuwish Компатибилен со Samsung Galaxy A90 5G Паричникот Случај со Калено Стакло Екран Заштитник и Кожа Флип-Картичката

DEN 311.76
Износ

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Samsung Galaxy A90 5 G, НЕ се компатибилни со A90 (4 G Верзија) или други уреди. 【Пакетот вклучува】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло screen protector + Монтажни врвката за на Рака. 【Држачот на】 : 3 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : *БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА*, или *ЦЕЛОСНА НАПЛАТА* за неисправни производи, ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за вас. 【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Samsung Galaxy A90 5 G, НЕ се компатибилни со A90 (4 G Верзија) или други уреди.【Пакетот вклучува】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло screen protector + Монтажни врвката за на Рака.

R

Им се допаѓа и на купувачите