.

.

Спојката Мајстори ПРЕПРАТЕНА-735-2AL Лесен Алуминиум Flywheel (Орел Талон 1990-1992)

Спојката Мајстори ПРЕПРАТЕНА-735-2AL Лесен Алуминиум Flywheel (Орел Талон 1990-1992)

DEN 9932.88
Износ

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 15.0" L X17.0" W X4.0" Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 9.0 Lbs.Орел Талон 1990-1992 ПРЕПРАТЕНА-735-2 AL Лесен алуминиум flywheel направени од највисок квалитет на материјали за супериорни перформанси.

R

Им се допаѓа и на купувачите