.

.

Автомобил MP3 Плеер Поддржува ТФ-Картичка и USB Автомобил Полнач QC3.0 Виножито LED Рацете Слободни за во Автомобил Безжична во Автомобил Bluetooth FM Предавателот Радио Адапт

Автомобил MP3 Плеер Поддржува ТФ-Картичка и USB Автомобил Полнач QC3.0 Виножито LED Рацете Слободни за во Автомобил

DEN 2241.60
Износ

【Интегрирани Рака-Бесплатен Повик за Полнење】 Целосно поддршка за Siri/Google глас асистент.Вграден-во со високи перформанси микрофон со Бучава Сузбивање (CVC) технологија го прави вашиот гласовен повик кристал и јасно.Уживајте во лесен, удобен, и безбедно глас-контрола навигација емитува функции додека го возите. 【Bluetooth 5.0 Hi-Fi Стерео】Bluetooth адаптер за во автомобил опремен со Bluetooth V5.0 обезбедува стабилна врска и брзо пар секунди, плус DSP и со A2 DP техника ќе се елиминира сигнал одложување/косата да ви обезбеди Hi-fi музика поток.Нека вашата сакана длабок бас музика придружува вашиот возачки патување. 【Виножито LED Светло】 Со 7 чудесна светлина режими (1 светлото за дишење режим+6 статични режими), нашите FM адаптер за во автомобил ќе светне вашиот автомобил се направи музика подинамичен.Светлината е мека, но светла доволно при возење во текот на ноќта, и можете слободно да го промени бои според расположението или да одговара на внатрешноста на вашиот автомобил. 【Двојна USB Брзо Полнење】 Опремени со 1 Брзо Полнење 3.0 порт(18 W) , до 4 X побрзо од стандардните полначи. 1 универзален полнење преку USB порта (5 V/1А), исто така, функционира како У диск порта за пуштање на музика.Поддршка директни декодирање на WMA, MP3, WAV, FLAC lossless аудио кодек.И 1 дополнителен ТФ-картичка слот се додадени на страната. 【Широк компатибилност】Го поддржува за Android и IOS системи, со Smart bluetooth 5.0 чип кој позадина намалување на шумот што го прави автомобилот музика и телефонски повици јасно.Bluetooth автомобил помошен адаптер пушта музика низ три методи : MP3 плеер /micro SD картичка / Помошен Во, правејќи да се опуштите преку слатко и resonant музика.Карактеристики : 1. Поддршка FM целосна фреквенција точка пренос функција 87.5-108.0 MHZ 2. Поддршка точка во облик на голем дигитален цевка екранот 3. Поддршка У климатизација / центар конзола инсталација 4. Поддршка ТФ-картичка играње на музика 5. bluetooth одговор, закачам, reject (отфрли), бирање телефонски и други функции 6. bluetooth stereo музика пуштање 7. Поддршка на амбиентална светлина на екранот 8. Поддршка Qualcomm Брз Charge3.0 излез 5 V/3А MAX 9. Автоматски напојување-исклучување на мемориската функција 10. Поддршка ПОМОШЕН текст функција 11. Поддршка на приватниот одговарање на 12. Поддршка за SIRI/GOOGLE voice асистент 13. Поддржува MP3, WMA, WAV,FLAC,МАЈМУН формат на репродукцијата на музика 14. Поддршка за навигација глас го поттикнува 15.Поддршка два мобилни Телефони Конекција во исто време Пакет се Вклучуваат : 1 x BC49 AQ сет за во Автомобил 1 x Прирачник за Корисникот.

R

Им се допаѓа и на купувачите